Muzeum

Oferty pracy

Fundacja  Galicia Jewish Heritage Institute, prowadząca Żydowskie Muzeum Galicja, jest organizacją pozarządową, mającą status organizacji pożytku publicznego.
Jest członkiem Association of European Jewish Museums, Association of Holocaust Organizations oraz International Council of Museums. Zatrudnia kilkanaście osób (Dział Organizacji Wystaw, Operacyjny, PR i Komunikacja, Finanse).

Stanowisko: Pracownik księgarni

Oferujemy:

  • praca w księgarni w siedzibie muzeum
  • umowa o pracę na czas określony (zastępstwo): od 1 do 30 września 2018  na pół etatu (okres próbny); od października 2018 do października 2019 pełny etat: 40 godzin tygodniowo, praca 5 dni w tygodniu, w tym dwa weekendy w miesiącu oraz w część Świąt (muzeum jest czynne 363 dni w roku)

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • dokładność oraz dobra organizacja pracy
  • znajomość rynku księgarskiego i wydawniczego będzie dodatkowym atutem
  • wiedza na temat historii i kultury Żydów będzie dodatkowym atutem

Obowiązki:

  • obsługa klientów w księgarni muzeum (obsługa programu sprzedażowego, kasy fiskalnej i terminala płatniczego)
  • obsługa księgarni internetowej
  • zadania organizacyjne i biurowe związane z funkcjonowaniem księgarni.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres mailowy księgarni do 29 lipca 2018. List motywacyjny będzie dodatkowym atutem.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)"